کنکور هم با همه بالا و پایین هاش بالاخره تمام شد...

کنکور99 هم با حضور یک میلیون و چهارصد هزار شرکت کننده به پایان رسید و هر آنچه که دیده شد اضطراب و نگرانی داوطلبان از شیوع بیماری کرونا و و تاثیر آن بر سلامت روان خانواده ها و داوطلبان کنکوری بود. امید داریم کنکور 1400 در فضایی به دور از هرگونه بیماری و با آرامش بیشتری برگزار شود و خاطره تلخ این روزها را با خودش ببرد. در این میان گروهی از داوطلبان بیشترین اضطراب را متحمل شدند. گروه داوطلبان پسر که اگر امسال در کنکور قبول نشوند مشمول خدمت سربازی خواهند شد. این درحالی است که دانش آموزان دختر می توانند به مراتب در سال های بیشتری در رقابت کنکور حاضر شوند.

با وجود کرونا برگزار شد. در بسیاری از مراکز پروتکل های بهداشتی به نحو احسن اجرا شد و در بعضی دیگر اصلا رعایت نشده بود. پس از کنکور اعلام شد که دانش آموزی خودکشی کرده و بسیاری از ماها که دیگر پا به سن گذاشته ایم غمگین شدیم که این همه جدال برای چه!!!

- فرخ جوادی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

کنکور در ایران همیشه دغدغه دانش آموزان بوده و هست. پیشتر, از سال های اول دبیرستان دانش آموزان وارد این چالش می شدند و 4 سال با آن درگیر بودند. هر سال یک بیانه صادر می شد و نحوه محاسبه تراز و رتبه اعلام می شد اما باز همانی برگزار می شد که بود. اما امروزه از دوران ابتدایی خانواده فرزندان خود را درگیر کنکور می کنند و با نوشتن کلاس های مختلف دانش آموزان را برای این برهه از زندگی آماده می کنند و به خیال خودشان کار درستی است اما اگر واقع بین باشیم این امر بسیار مخرب است. جدا از سیستم آموزشی که به هر حال اینطور رقم خورده, فرزندانمان نیاز به کسب مهرات هم دارند. مهارت ها و هنرهایی که چه بسا می توانند بیشتر کارآیی داشته باشند. کافیست به این درک برسیم که دانشگاه رفتن برای کسب سواد اجتماعی و شعور اجتماعی لازم است اما بدون مدرک دانشگاهی هم می توان زندگی کرد و می توان بسیار هم موفق بود.

اشتراک گذاری

حسام موسوی

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

5 دیدگاه

 • مسعود راد

  19شهریور 1399

  در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

  • بنفشه عظیمی

   20آذر 1399

   با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

   • نیلوفر احمدی

    20دی 1399

    چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

 • احسان محمدی

  24اسفند 1399

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

ثبت دیدگاه

به جامعه هزاران دانشجو بپیوندید!

به جامعه میلیونی دانشجویان ما بپیوندید و به هزاران ساعت آموزش در حوزه‌های گوناگون دسترسی داشته باشید.