لطفا منتظر باشید...

ایده آل خود را انتخاب کنید

ویژگی های مهم قالب

Arrow
Bootstrap logo

طراحی با بوت استرپ

قالب Finder طراحی شده مبتنی بر Bootstrap 5 است که محبوب‌ترین کتابخانه فرانت و ریسپانسیو در جهان است.

Components icon

50+ کامپوننت پرکاربرد

علاوه بر استایل های پیش‌فرض Bootstrap 5 بسیاری از کامپوننت های جدید انعطاف‌پذیر، سفارشی سازی و قابل استفاده مجدد را قالب Finder معرفی می‌کند که می‌توانید در سرتاسر وب‌سایت استفاده کنید.

Mobile icon

رابط کاربری ریسپانسیو

جای تعجب نیست که امروزه بیش از 60 درصد از کاربران با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود در اینترنت سرچ می کنند. سایت فایندر 100% پاسخگو است و برای صفحات لمسی کوچک بهینه شده است.

Touch icon

قابلیت Touch-enabled

در عصر صفحه نمایش های لمسی، اطمینان از تجربه کاربری عالی در سیستم های قابل حمل، به ویژه هنگامی که صحبت از اجزای پرکاربرد مانند اسلایدرهای Touch-enabled باشد، مهم است.

Google Fonts logo

فونت های ایرانی

قالب Finder از فونت (ایران سنس ، وزیر) استفاده می کند که رایگان و زیبا است. فونت vazir-bold برای عنوان ها و برای متون از فونت ایران سنس استفاده شده است.

Vector icon

آیکون های آماده مبتنی بر Vector

قالب Finder مجهز به بسته آیکون مبتنی بر فونت است تا اطمینان حاصل کند که اینفوگرافیک ها و نمادهای رابط در هر دستگاهی با وضوح صفحه نمایش و تراکم پیکسلی واضح به نظر می رسند.

HTML5 logo

دارای استاندارد W3C

همه فایل‌های HTML از طریق اعتبارسنجی W3C بررسی می‌شوند تا از 100٪ کد معتبر اطمینان حاصل شود. قالب Finder دارای استاندارد W3C می باشد.

Docs icon

مستندات دقیق

بسته دانلودی شامل آفلاین و لینک به مستندات آنلاین است. تمام اطلاعات مهم در مورد نحوه شروع، سفارشی کردن ، استفاده از کامپوننت ها را پوشش می دهد.

خرید قالب

قالب Finder را خریداری کنید و به راحتی آن را سفارشی سازی کنید.

خرید از راست چین
بالا